Audit účetnictví

Je moje účetnictví v pořádku?

Blíží se období zpracovávání daňového přiznání a vy si nejste jisti správností vašeho účetnictví? Abyste se vyvarovali opravám daňového přiznání a chybám, které mohou mít za příčinu pokutu z finančního úřadu, je nejlepší obrátit se na odborníka. TaxPoint s.r.o. zajišťuje audit účetnictví, kdy ověří, zda je účetnictví vedeno úplně, správně a průkazně.

Jak zajistím, aby mé účetnictví bylo v pořádku?

V TaxPointu můžeme nejen zajistit audit účetnictví, ale rovnou převzít správu celého účetnictví a tím i zodpovědnost za správnost jeho vedení. Nemusíte se bát, že kvůli nesprávně vyplněným kolonkám budete mít problémy s finančním úřadem. Díky tomu, že sedíme s auditory přímo v kanceláři jsme schopni ihned řešit jakékoliv zjištěné problémy a reagovat okamžitě. Daňový poradce je navíc povinně pojištěn, jelikož jako takový bere zodpovědnost za plnění všech termínů, správné zařazení daňově uznatelných nákladů a spoustu dalšího. Společnost TaxPoint, s.r.o. je pojištěna na částku 10 000 000 Kč.


Pro konkrétní dotazy se na nás neváhejte obrátit na info@taxpoint.cz, na telefonním čísle +420 541 242 066 nebo osobně v našich kancelářích v Brně.