Taxpoint s.r.o.

Společnost TaxPoint, s.r.o. byla založena v roce 1999 daňovým poradcem Jiřím Hanákem.

Zabýváme se zejména provozování následujících činností:

  • Daňové poradenství
  • Vedení účetnictví
  • Ekonomické a finanční poradenství
  • Provádění Due dilligence a interního auditu
  • Zakládání společností a poskytování sídla pro společnosti
  • Vrácení DPH z jiných zemí EU

Na počátku byla společnost orientovaná zejména na účetnictví a zpracování mezd pro malé a střední společnosti. Postupně jsme se profilovali jako poradenská společnost, orientovaná kromě účetnictví zejména na daňové poradenství. V současné době zaměstnává zhruba desítku účetních či daňových poradců, spolupracuje se specializovanými auditorskými i právními společnostmi. Nadále zpracováváme účetnictví desítkám českých a slovenských společností.

Věříme, že největší hodnotou společnosti jsou její lidé. Proto se snažíme, aby se zaměstnanci průběžně vzdělávali a byli u nás spokojeni.

Pro zpracování přiznání používáme program Taxedit, jako právní software zejména ASPI a účetnictví v poslední době zpracováváme na účetním softwaru Pohoda. Jsme však schopni pracovat i na účetních programech našich klientů (v současné době Money S3, Navision, Helios). Používáme vzdálenou plochu přes kterou přistupujeme do databází uložených u klientů nebo umožňujeme klientům přistupovat do jejich dat uložených na našem serveru. Jsme také připraveni působit přímo v sídle našich klientů.

Sídlíme na adrese Chládkova 2, 616 00 Brno.