Audit účetnictví

Je moje účetnictví v pořádku?

Blíží se období zpracovávání daňového přiznání a Vy si nejste jisti správností vašeho účetnictví? Abyste se vyvarovali podávání dodatečného daňového přiznání a chybám, které mohou mít za příčinu postihy ze strany finančního úřadu, je nejlepší obrátit se na odborníka. TaxPoint s.r.o. zajišťuje audit účetnictví prostřednictvím několika spřízněných auditorů, kteří ověří, zda je účetnictví vedeno úplně, věrně a poctivě.

Jak zajistím, aby mé účetnictví bylo v pořádku?

V TaxPointu můžeme nejen zajistit audit účetnictví, ale rovnou převzít celé účetnictví a tím i odpovědnost za jeho správnost. Nemusíte se tak, že kvůli nesprávně vyplněným kolonkám budete mít problémy s finančním úřadem. Díky tomu, že sedíme s auditory přímo v kanceláři jsme schopni ihned řešit jakékoliv zjištěné problémy a reagovat okamžitě. Daňový poradce je navíc povinně pojištěn proti odpovědnosti při poskytování daňového poradenství, jelikož jako takový bere zodpovědnost za včasné plnění všech termínů, správné uplatnění daňově uznatelných nákladů a spoustu dalšího. Společnost TaxPoint, s.r.o. je pojištěna na částku 10 000 000 Kč.

 

Pro konkrétní dotazy se na nás neváhejte obrátit na info@taxpoint.cz, na telefonním čísle +420 541 242 066 nebo osobně v našich kancelářích v Brně.